Posted on: Posted by: Comments: 0

Czy marzysz o psim towarzyszu, który stanie się nieodłącznym członkiem Twojej rodziny? Jeśli kochasz zwierzęta, jesteś odpowiedzialny i troskliwy, koniecznie sprawdź naszą wyjątkową hodowlę Border Collie!

Jeśli szukasz inteligentnego, lojalnego i bardzo kochającego rodzinę psa, Border Collie jest dla Ciebie idealny. Ten wyjątkowy pies ma silny charakter i duże zdolności intelektualne, co sprawia, że łatwo się uczy i chętnie wykonuje sztuczki. Dodatkowo jest doskonałym psem sportowym — znakomicie sprawdza się w psich dyscyplinach takich jak obedience. Jeśli poszukujesz towarzystwa, które przyciągnie nawet najbardziej oporne serca, Border Collie z pewnością będzie doskonałym członkiem Twojej rodziny.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem fragmentem naszej długiej historii hodowli — więcej fascynujących informacji znajdziesz w zakładce „O NAS”.

Szczeniaki Border Collie

Border Collie w pełni zasługuje na swoją reputację jako najmądrzejszej rasy psów na świecie. Ich inteligencja i charakter sprawiają, że są idealnym towarzyszem dla całej rodziny. Posiadacze tych uroczych psów mogą liczyć na ich opiekuńczość i lojalność oraz wierne towarzystwo każdego dnia.

Nasza hodowla to wyjątkowe miejsce. Każdy pies z naszej rodziny jest szczególny — ma wspaniały charakter i piękne umaszczenie. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych maluchów są dla nas priorytetem. Dbamy o jak najlepszą dietę naszych psów, dlatego, od kiedy to tylko możliwe stosujemy metodę żywienia BARF. Dbamy także o to, aby każde szczenię zostało odrobaczone i zaszczepione, oraz poddane wszelkim badaniom genetycznym, oraz badaniom stawów, a także, aby było zarejestrowane w odpowiednich rejestrach.

Nie przegap okazji, by dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy Border Collie z Krakowa. Ta wyjątkowa rasa która dostarczy Ci nie tylko radości, ale także niezapomnianych wspomnień na całe życie.

Profesjonalna hodowla psów rasowych Border Collie – pierwsza w Polsce z australijską linią Nahrof!

Nasza pasja do Border Collie to coś, co wyróżnia nas na tle innych hodowli. Dbamy o szczegóły i odpowiedzialne skojarzenia, które prowadzą do przyjścia na świat jednych z najlepszych psów o niepowtarzalnym charakterze i wyjątkowym umaszczeniu.

BorderGold jest zarejestrowana w Inspekcji Weterynaryjnej. Jej identyfikator to PL 24139911. Hodowla przeszła pozytywną weryfikacje Inspektora Weterynarii i dostała pozwolenie na eksport psów do Wielkiej Brytanii. Tylko hodowle ze znakiem identyfikacyjnym Inspektoratu Weterynarii oraz ocenione mają uprawnienia do otrzymania takiego zezwolenia.

Poszukujemy wyjątkowych, serdecznych i pełnych miłości rodzin dla naszych szczeniąt. Przywiązujemy dużo uwagi do wrażliwości na zwierzęta i szacunku do nich. Zapraszamy do odwiedzin, aby mogli Państwo poznać nasze psy i maluchy. Aby umówić się na indywidualne spotkanie lub zapoznać się z najnowszymi wiadomościami, mogą Państwo także sprawdzić naszą stronę na Facebooku.

U nas w rodzinie wiemy, że rytuały są ważne. Struktura i organizacja czasu gwarantują psiakom bezpieczeństwo, które kochają. Wiemy, kiedy należy się bawić, jeść, odpoczywać lub po prostu wyjść na zewnątrz. Border Collie to bardzo inteligentna rasa, a nauka zachowań higienicznych jest dla nich naprawdę łatwa.

Nie trać czasu na szukanie, sprawdź naszą stronę i dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy wyjątkowych psów.

Szenięta Border Collie Małoposkie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą hodowlą psów rasowych Border Collie. Choć nasza siedziba znajduje się na Śląsku, to jeśli chodzi o miłość do naszych uroczych szczeniąt, lokalizacja nie ma żadnego znaczenia – szczeniaki znajdują domy na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Dzięki trosce i uwadze, jaką im oferujemy, nasze pieski trafiają do ciepłych i kochających rodzin, a my cieszymy się z tego, że dorastają one we wszystkich najpiękniejszych regionach kraju takich jak Zakopane, Kraków czy Warszawa i całe województwo małopolskie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i znaleźć swojego wymarzonego szczeniaka!

 

 

 

Leave a Comment